Innovatsioonilaborite taotlusvooru tulemused on selgunud

Innovatsioonilaborite taotlusvooru tulemused on selgunud
Interdisciplinary
Interdisciplinary
16.8.2023

Kokku esitati sellesse taotlusvooru 32 riigist 110 taotlust, millest sobivaks tunnistati 101.

Itaalia (13), Ukraina (12), Saksamaa (9), Prantsusmaa (9), Hispaania (9), Madalmaad (6), Ungari (4), Kreeka (4), Belgia (3), Soome (3), Poola (3), Horvaatia (2), Norra (2), Portugal (2), Serbia (2), Slovakkia (2), Albaania (1), Austria (1), Bosnia (1), Bulgaaria (1), Küpros (1), Tsehhi Vabariik(1), Gruusia (1), Iirimaa (1), Luxembourg (1), Lettonia (1), Läti (1), Rumeenia (1), Rootsi (1), Sloveenia (1), Tuneesia (1), Montenegro (1).

Emerge (DE): tehisintellektil töötava liidese ja otsingumootori arendamise ja juurutamise kaudu on projekt EMERGE loodud selleks, et parandada Euroopa muusika avastamist ja kasutamist audiovisuaalses sisus kogu maailmas, tuues seeläbi Euroopa artistidele uut tuluvoogu ja suurendades nende karjääri jätkusuutlikkus.

CREA Trust AI (FR, ES): Panodyssey on Euroopa loominguline ja kultuuriline sotsiaalvõrgustik. Audiovisuaal- ja kultuurisektor peavad jõudma publikuni uute lahendustega sisu reklaamimiseks. Nad arendavad 24 kuu jooksul 12 tehisintellektiplokki, mis on seotud kolme tüüpi sisuga: audiovisuaalne, tekst ja pilt. Meie uuendused parandavad loojate konkurentsivõimet, suurendavad personaliseeritud süsteemidega internetikasutajatele mõeldud sisu leitavust ja nähtavust.

EBB-AI (FR): arendab platvormi, mis võimaldab kultuuriasutustel ja kunstnikel täiustada oma teoseid generatiivse AI abil. Tänu plokiahelat ja NFT-d kasutavale autoriõiguste haldussüsteemile integreerib platvorm õiguste valdajate jälgitavuse ja nende tasustamise, kui sisu genereeritakse loomingulise AI abil.

CrossCult Young Pros (DE): PAZZ on olemasolev loominguline ja koostööplatvorm Saksamaa filmisektori üliõpilastele ja professionaalsetele uustulnukatele. Platvormi tahetakse nüüd laiendada teatri ja muusika kultuurivaldkondadele. PAZZ on seega uuenduslik kombinatsioon profiilide andmebaasist ja integreeritud platvormist meeskonna leidmiseks, projektisuhtluseks ja projektijuhtimiseks. PAZZ on ka teabeplatvorm, mis on spetsiaalselt kohandatud tööstuse uutele tulijatele.

Green Producers Tool (NO, DK, IS, FI): Euroopa kultuurisektori juhtivad osalejad on ühendanud jõud kliimateadlastega, et töötada välja veebipõhine kliimatööriist, mis nii mõõdab kui aitab vähendada kultuuritoodangu süsiniku jalajälge.

Crave AI (PL): loob tervikliku tööriista, mis hõlmab tipptehnoloogiaid, nagu AI, süvaõpe ja plokiahel, et demokratiseerida levitamis- ja turundusteenuseid, mis seni on olnud kättesaadavad ainult suuremate plaadifirmadega seotud artistidele või neile, kellel on olulisi plaate. eelarved. Süsteem võimaldab artistidel levitada oma sisu ülemaailmsetele heli- ja videosisu pakkuvatele voogedastusteenustele, nagu Spotify, Apple Music, VEVO või YouTube. Samuti saavad nad AI abil luua isikupärastatud graafikat, animatsioone ja videoklippe ning nende põhjal luua sotsiaalmeedia jaoks sidusaid reklaammaterjale. Lisaks sisaldab platvorm NFT turgu, mis võimaldab kasutajatel levitatavatest lugudest ja videotest NFT-sid luua ja müüa, pakkudes täiendavat tuluallikat.

Join

Latest news

Culture

10.04.2021

Seven Estonian architectural objects have been nominated for the Mies Prize

The EU Mies Award, the European Prize for Contemporary Architecture, unveiled this year's nominees, which have included seven ...

View all